Kuidas lasta lahti ja kuidas hoida eemal energiavampiire?
Kahanev Kuu on just õige aeg lasta lahti kõigest sellest mis meid enam ei teeni või millest soovime vabaneda.
Täiskuu ja kahaneva Kuu aeg ei ole tuleviku soovimiseks või endale millegi tellimiseks, see on aeg loobumiseks.
Õpetan sulle mõned nipid, kuidas seda kõike lihtsamalt teha.
Kõige parem on lahti lasta visualiseerides. Kui tahad lasta lahti suhtest, mille puhul oled justkui sõltuvuses. Ei saa vabaks, aga tahad, siis loo endale järgnev kujutluspilt.
Mõtle ennast ja oma kaaslast justkui kahe paadina merele, teie paadid on ühendatud jämeda köiega. Istu oma paadis ja räägi rahulikult ära teises paadis olijale miks sa tahad sellest suhtest vabaneda, mida sa tunned, mille eest oled tänulik. Ütle, et lased tema vabaks ja kingid vabaduse ka endale. Seejärel raiu teid ühendav köis mõttes läbi.


Ikka nii, et näed seda nagu filmi. Nii, et saadki köie katki ja näed kuidas teine paat hakkab laintega sinust eemalduma. Visualiseerimine aitab vaid siis, kui tahad ka päriselt vabaks saada. Kui oled veel kahtlev, siis võid teha seitse imet, aga lahti sa sellest suhtest ei saa. Kui paned tööle kogu mõttejõu ja enda tahte, siis märkad õige pea, et see side ongi katkenud ja inimene hakkab ka ise sinust eemale hoidma ning avastad end üha vähem temale mõtlemas.
Energiavampiiridega on sama lugu. Kes on üldse energiavampiir? See on inimene, kellega koos olles tunned lihtsalt, et ta väsitab su ära. Tegu ei ole halbade inimestega, ei. Lihtsalt mõni inimene mõjub väga intensiivselt ja kui oled nõrgema või rahulikuma loomuga, siis ta justkui imeb su energiat tühjaks. Seda juhtub ka siis, kui oled väsinud, su tervis ei ole kõige parem või tahad lihtsalt rahu ja vaikust, aga teine inimene on nagu üleskeeratud Turaseli jänes, mõjub ju väsitavalt. Mõne inimese energia on nii tugev, et temaga koos olles võid lausa magama jääda, lihtsalt väsitab.
Kui oled sellises seltskonnas, siis käitu sarnaselt. Mõtle teie vahele toru või kanal, sedapidi tema energia sinuni jõuab ja end sinu külge laadimiseks ühendab. Lõika mõttes see toru läbi või ehita sein vahele. Bloki see ühendus ära, nii saad kaitsta enda energiat ja väsid vähem.
Jutt, et väldi selliseid inimesi, ei ole õige. Kui inimene on tore ja meeldiv, aga imeb energiat, siis ei pea teda enda elust välja heitma, lihtsalt ennast tuleb kaitsta ja see ei ole üldse keeruline. Saad hakkama!

Sujuvat loobumist soovides
Kirsti