Maagia aasta viimasesse õhtusse. 2021
Homme on selle kummalise, maailma muutnud 2020 aasta viimane päev.
Maailm ei ole endam kunagi endine ja suured muutused ootavad meid ees ka järgnevatel aastatel, aga selleks, et enda isiklikku aastat natukene paremaks muuta, jagan sulle ka sel aastal väikesed maagilised nipid.
Möödunud aastal panin need siia kõik kirja, aga kordamine on tarkuse ema ja tuletan sulle meelde ka väga positiivse tagasiside toonud klaasimaagia vana-aasta õhtuks.
Kuu on kahanemas ja hea aeg on saata ära kõik see, mida sa oma ellu enam ei vaja. Jäta maha pahed, võid alustada kaalulangetamist, pese pesu puhtaks ja korista toad-tehes seda kahaneva kuuga saab kõik puhtam ja püsib ka kauem puhas.
Mida siis teha aastavahetusööl, et see järgmine aasta tuleks just selline nagu sa soovid ja tahad?
Annan sulle mõned nõuanded. Ei ole tarvis nõiavitsa, loitsuraamatut ega midagi maagilist osta-kasutada.Esmalt võta see hetk, kus aasta on vahetusnud või kohe vahetumas ja seisa lävepakule või väravale. Nii, et saaksid justkui ühest ruumist teise astuda. Uksepakul õuest tuppa. (Värava puhul siis väravast sisse).
Seisa lävepakul või väraval ja mõtle kõige selle peale, millest tahad oma elus loobuda. Mis on olnud selles aastas või sinus endas sellist, mida sa uude aastasse kaasa ei taha võtta. Mõtle kõik need asjad justkui enda seljas olevasse seljakotti. Kui oled kõik mõtted ja tunded sinna “kotti” pannud, siis visualiseeri selgelt seda seljakotti ja kujuta ette kuidas sa võtad selle koti seljast ja jätad vanasse aastasse.
“Ma ei võta seda endaga uude aastasse kaasa, ma loobun nendest mõtetest, tunnetest, haigustest, probleemidest. Jätan nad siia aastasse maha ja astun uude aastasse parema, tublima ( mida iganes sa siis soovid, loetle ette) ja puhtamana. Olen kõikide õppetundide eest tänulik”
Siis jäta see kott maha ning astu üle lävepaku tuppa või väravast sisse. Sulge enda järel uks ja kujuta ette kuidas kõik millest soovisid loobuda jäi sinna, teisele poole.Uue aasta algul võta paber või kaustik ja pane sinna punktidena kirja oma järgnev aasta.
Kõik peab olema oleviku vormis. “Mul on olemas…” “Ma olen…”
Kirjuta üles kõik mida uuelt aastalt endale soovid, aga just nii, et see juba on sul. Universum soove ei tunnista. Soovid jäävad soovideks. Soovida ja paluda saab kirikus.
Kui kõik kirjas, loe kirjutatu kõva häälega ette, nii, et ise ka uskuma jääd, et sul tõesti ongi see kõik olemas.
Siis pane paber või märkmik kindlasse kohta ja lase universumil toimetada.
Aasta pärast loe üle. Imestad ise ka!
Vana-aasta õhtul põleta palju küünlaid ja viirukeid, saad õhu puhtaks ja Palo Santoga võid käia üle nurgad tubades, kõik toad, lävepakud, peeglid, pildiraamid. Lihtsalt tossuta.
Ja polegi muud nõiakunsti, saad sellega ilusasti hakkama, sest kõige tugevam jõud on mõttejõud.KLAASIMAAGIA:
Aastavahetusööl võta seitse klaasi, täida need veega. Ühte klaasi pane sõrmus, teise münt, kolmandasse soola, nenjandasse vürtse, viiendasse suhkur ja kuuendasse midagi südamekujulist, seitsmendas on puhas vesi.
Iga soovija saab endale ennustuse algavaks aastaks. Selleks seotakse tal silmad kinni, nii, et ei saa piiluda. Teised segavad klaasid ära ja kinniseotud silmadega peab inimene tunnetades valima endale klaasi. Mida klaas sisaldab, selline saab olema algav aasta.
SÕRMUS-ABIELU
MÜNT-RAHA
SOOL-SUHT MÕRU AASTA
VÜRTS-VÜRTSIKAS JA ELAMUSTEROHKE
SUHKUR-VÄGA MAGUS JA HEA AASTA
SÜDAMEKUJULINE-AASTA TOOB ARMASTUSE
PUHAS VESI-MIDAGI EI MUUTU, SAMA NAGU EELMINE

Ilusat aastavahetust sulle väikese maagia seltsis ja tulgu see uus aasta palju parem kui kõik eelmised kokku!

Head soovides
Kirsti