TULI MAAGIAMAAILMAS.
Inimesed on alati suhtunud tulesse teatava aukartusega. Tuld tuleb hoida!
Armastust on võrreldud tuleleegiga, mida tuleb hoida ja kaitsta, sest kuni leek põleb, seni on soojust ja valgust. Kui leek kustub, siis saabub pimedus ja jahedus.
Meie kõigi sees on ju ka oma leek, eluleek. Seetõttu me oleme soojad, me süttime, me liigume ja anname sooja. Kui leek kustub, kaob kõik see, mis andis meile elujõudu. Tulel on maagiline jõud, me saame talt küll soojust ja valgust, aga tuli ei kasvata, tulel on alati kahandav jõud. Tulest ei maksa otsida jõudu ja väge, lõkke ümber tantsides sa endasse väge ei kogu – vastupidi, sa puhastud ja seetõttu tunned end ehk uue inimesena.Tuli on hävitaja, puhastaja. Kui paned puuhalu tulle, põleb see ära, jättes järele söed, ja sütt saad kasutada puhastajana, valuvaigistajana. Sama on leegiga. Kui su emotsioonid keevad üle pea ja kui negatiivsus võtab võimust, siis ei ole midagi paremat, kui istuda lõkke ääres, kamina ees või vaadata lihtsalt küünlaleeki. Tulel on rahustav võime just seetõttu, et ta puhastab.
Mida rohkem keskendud ja oma negatiivseid mõtteid leekidesse heidad, seda puhtamaks saavad su pea ja tundemaailm. Kasuta tule puhastavat jõudu.


• Et meeled saaksid rahu ja tuleks hea uni, põleta õhtul enne magamaminekut küünlaid. Soovitan valgeid. Kui soovid rahaõnne, pane igal hommikul hommikusöögilaual põlema roheline küünal. Küünlaalusele võid asetada püriiti ja sente. Kui soovid oma ellu armastust, põleta punaseid küünlaid, eriti just kasvava kuu ajal. Toad saad puhtaks, asetades toa igasse nurka valge küünla, kõrvale võid panna mäekristalli.
• Kui soovid oma ellu uut algust, siis kirjuta kõik, millest tahad loobuda, paberile ja tee suvisel pööripäeval lõke. Loe oma loobumissoovid tulele ette ja heida paber tulle. Kui paber põleda ei taha, ei ole sa selleks loobumiseks veel valmis.

Head soovides
Kirsti