Amburi taroskoop veebruariks / lõik raamatust “Taroskoop 2020”Veebruaris on ambur jälle oma sõiduvees, pürgib aina kõrgemale.
Te annate endast nii palju, et kukute õhtul lihtsalt ümber.
Vallalised amburid saavad seksi küll, aga see ongi lihtsalt seks, suhet siit ei tule, kuigi endiselt, te omate enda partnerite üle mingit tugevat mõjuvõimu.
Ambur valib alati suhete asemel töö, sellele saavad nad vähemalt kindlad olla, kuigi nii mõnigi vallaline ambur leiab veebruaris ka püsisuhte. Hoiatus: tehke tugevat taustakontrolli, et see inimene ikka tegelikult ka vaba on, teil on millegipärast komme komistada suhtes kaaslaste otsa.
Ambur on veebruaris toetav ja teeb palju teiste aitamiseks, aga suudab õigel hetkel ka ei öelda. Tubli!Kuu keskpaik toob nii palju töökohustusi, ambur tunneb, et teda kasutatakse natukene ära. Ta võib sellest tööst vabalt ka loobuda, kui see pole talle rahaliselt kasulik. Seiske enda eest, tegelikult teid vajatakse ja kui on oht, et te lähete minema, siis saate oma tahtmise.
Rahaasjades kuulake ja usaldage ennast, oht petta saada, seiske oma rahaasjade eest. Keegi üritab teile asju hoopis teises valguses serveerida kui need tegelikult on.
Tervise osas ähvardab amburit kurguvalu ja hingamisteedehaigus – kurk ja jalad sooja. Ka sel kuul on teie märksõnaks teadmised.

Kaheteistkümne tähemärgi 12 kuud on kirjas raamatus “Taroskoop 2020”

Kirsti