Veel unenägudest.Pea igal hommikul on mu facebooki postkastis, instagrammi sõnumites ja mailboxis küsimusi nähtud unede kohta.
Kirjad on ok, aga facebooki ja instagrammi palun mitte kirjutada.
Tegelikult olen ma unenägudest päris palju kirjutanud, aga kordamine on tarkuse ema.
Unenäod on meie alateadvus. Kellel on see jutukam, värvilisem, elavam, kellel rahulikum, vaiksem ja mitte nii otseseid vihjeid ja ka informatsiooni jagav, aga üldjuhul on see info seletatav.
Kõige paremini suudab oma unenägusid tõlgendada ikka inimene ise.
Ärge saatke oma unenägu kohe mulle, pange see hoopis kirja ja üritage hakata ise seda analüüsima.Looge seoseid, lahendage nagu mõistukõnet. Üritage saada aru, et mida teie sisemaailm teile öelda tahab.
Mida tahavad teie unenäokülalised teile öelda, milliseid emotsioone need uned tekitavad, millise tundega te ärkate. Millised suhted on teil reaalselt nende inimestega. Milline on teie hetke emotsionaalne seisund, millised olid päevasündmused, millest võivad need unenäod tingitud olla jne…
Surnutega suhtlemisest unenägudes olen ma piisavalt kirjutanud, need siin kodulehel üleval.
Kõige lihtsam on alati kohe kellegi käest küsida, aga nii ei õpi te end kuulama. Võtke see aeg endale, lahendage teile antud ristsõna, süvenege iseendasse ja oma sisemaailma, sellest on igatpidi kasu.
See on teie elu, teile antav info ja teie ülesanne tõlgendama õppida.

Ilusaid unenägusid soovides

Kirsti