Veel unenägudest.
Kuna ma näen oma kodulehel milliseid teemasid te olete eriti huviga lugenud, siis kirjutan veel unenägudest.
Seda just otsitud sõnade põhjal.
Kui sa näed unes, et oled jalgupidi poris kinni, siis takistavad sind edasi liikumisel vanad probleemid. Sa võiksid lahendada ära asjad, mida oled liiga kaua endas hoidnud-kandnud. Miskipärast hoiad sa kinni asjadest, millel tuleks minna lasta. Vahel on need ka probleemid, mille lahendus on vaid sammu kaugusel, tõsta üks jalg välja ja tee see otsustav samm.
Kui tahad unes lennata, aga ei saa, no kukud ikka alla, siis on sinus argus mis ei luba sul oma unistusi ellu viia. Võta julgemalt väljakutseid vastu, ära karda.
Kui sind hammustab koer, siis teeb sulle haiget mõni sõber.Kui kohtud maoga, siis pead analüüsima oma elu. On su ümber ehk mõni inimene keda ei maksaks torkida, sest siis ta ründab vastu. Madu on tarkuse ja teadmiste sümbol, aga temaga tuleb õigesti käituda, muidu salvab. Vahel tähendab madu ka salakavalat inimest, aga ei hammusta ta sind esimesena.
Surma nägemine unes ei ole halb, surm tähendab ühe etapi lõppu või viitab üldse lõppudele, aga mitte kellegi elu lõpetamisele. Surm saab unenäos sümboolse tähenduse.
Kui hoiad unes süles last, siis see viitab haigusele.
Kui lõhud unes mõne eseme, siis purustad reaalses maailmas mõne suhte.
Luban, et kirjutan ka edaspidi unenägudest, need on signaalid meie alateadvusest ja neid tuleb õppida kuulama, sest kõik vastused on meie sees olemas, aga tihti ei julge me end usaldada.
Unenägude maailm on täis ennustusi, selgitusi ja vastuseid.

Ilusaid unenägusid soovides
Kirsti